Overview

Seria Seria A - #58775
Seria Seria B - #58776


Sheet 1: Seria Seria A - #58775

ZIUA Seria Seria A

ORA
Grupa 1300 Grupa 1301 Grupa 1302 Grupa 1303 Grupa 1304 Grupa 1305 Grupa 1306
LUNI 1 7:30 - 9:20 S Macroeconomie
3601, PAPUC
Procesarea produselor agricole
3205, PREDA
Contabilitate
3602, MARCU
Baze de date
3305, RÎNDAŞU
Contabilitate
3603, VUŢĂ
Sisteme tehnologice pentru culturile horticole
3304, ŞTEFAN
Ecologie
3604, NIȚOI
2 9:30 - 11:20 S Procesarea produselor agricole
3205, PREDA
Macroeconomie
3602, PAPUC
Baze de date
3305, COZGAREA
Contabilitate
3601, MARCU
Baze de date
3603, RÎNDAŞU
Contabilitate
3604, VUŢĂ
Sisteme tehnologice pentru culturile horticole
3304, ŞTEFAN
3 11:30 - 13:20 S Baze de date
3305, COZGAREA
Contabilitate
3602, MARCU
Procesarea produselor agricole
3205, PREDA
Macroeconomie
3601, PAPUC
Sisteme tehnologice pentru culturile horticole
3304, ŞTEFAN
Baze de date
3604, RÎNDAŞU
Contabilitate
3603, VUŢĂ
4 13:30 - 15:20 S Sport - DOMINTEANU Ecologie
3602, NIȚOI
Sisteme tehnologice pentru culturile horticole
3304, ŞTEFAN

Macroeconomie
3603, BUŞEGA


5 15:30 - 17:20

sport- DOMINTEANU


sport - MANESCU
6 17:30 - 19:20


sport - DOMINTEANU


sport - MANESCU
MARȚI 1 7:30 - 9:20







2 9:30 - 11:20




lb.engleza- TOMA

3 11:30 - 13:20





lb.engleza - TOMA
4 13:30 - 15:20






engleza - TOMA
5 15:30 - 17:20







6 17:30 - 19:20







MIERCURI 1 7:30 - 9:20 C Contabilitate
(MARCU (SAHLIAN) Daniela Nicoleta, sala 3 M III*)
2 9:30 - 11:20 C Ecologie
(NIȚOI (PREDA) ELENA, sala 3 M III*)
3 11:30 - 13:20 C Baze de date
(COZGAREA Gabriel, sala 3 M III*)
4 13:30 - 15:20







5 15:30 - 17:20







6 17:30 - 19:20







JOI 1 7:30 - 9:20







2 9:30 - 11:20







3 11:30 - 13:20 C Procesarea produselor agricole
(BOBOC Dan, sala 3 M IV*)
4 13:30 - 15:20 C Sisteme tehnologice pentru culturile horticole
(ŞTEFAN Marcela, sala 3 M IV*)
5 15:30 - 17:20 C Macroeconomie
(PAPUC Chiva Marilena, sala 3 M IV*)
6 17:30 - 19:20







VINERI 1 7:30 - 9:20 S lb.engleza - TOMA Sisteme tehnologice pentru culturile horticole
3304, ŞTEFAN

Procesarea produselor agricole
3205, PREDA
Ecologie
3603, NIȚOI

Baze de date
3305, RÎNDAŞU
2 9:30 - 11:20 S Sisteme tehnologice pentru culturile horticole
3304, ŞTEFAN
Baze de date
3305, RÎNDAŞU
Ecologie
3603, NIȚOI
lb.engleza - TOMA Procesarea produselor agricole
3205, PREDA

Macroeconomie
3601, BUŞEGA
3 11:30 - 13:20 S Contabilitate
3601, DUMITRU
lb.engleza- TOMA Macroeconomie
3603, BUŞEGA
Ecologie
3604, NIȚOI


Procesarea produselor agricole
3205, PREDA
4 13:30 - 15:20 S Ecologie
3601, NIȚOI

lb.engleza- TOMA Sisteme tehnologice pentru culturile horticole
3304, ŞTEFAN

Procesarea produselor agricole
3205, PREDA

5 15:30 - 17:20 S


sport - DOMINTEANU
Ecologie
3304, NIȚOI

6 17:30 - 19:20 S



sport - DOMINTEANU Macroeconomie
3205, BUŞEGA

SÂMBĂTĂ 1 7:30 - 9:20







2 9:30 - 11:20







3 11:30 - 13:20







4 13:30 - 15:20







5 15:30 - 17:20







6 17:30 - 19:20








Sheet 2: Seria Seria B - #58776

ZIUA Seria Seria B

ORA
Grupa 1307 Grupa 1308 Grupa 1309 Grupa 1310 Grupa 1311 Grupa 1312
LUNI 1 7:30 - 9:20



sport- Manescu sport- ZAMFIR
2 9:30 - 11:20 S Ecologie
3605, NIȚOI




sport - ZAMFIR
3 11:30 - 13:20 S lb.engleza - TOMA Ecologie
3504, NIȚOI



Contabilitate
3 M III, SABAU (TEODORESCU)
4 13:30 - 15:20 S Procesarea produselor agricole
3205, PREDA
Macroeconomie
3504, STANEF
Baze de date
3305, COVRIG
Contabilitate
3 M III, SABAU (TEODORESCU)
Procesarea produselor agricole
3604, TEODOR
lb.engleza- TOMA
5 15:30 - 17:20 S Macroeconomie
3605, STANEF
Procesarea produselor agricole
3205, PREDA
Sisteme tehnologice pentru culturile horticole
3304, ŞTEFAN
Baze de date
3305, COVRIG
Contabilitate
3604, SABAU (TEODORESCU)
Procesarea produselor agricole
3603, TEODOR
6 17:30 - 19:20 S
lb.engleza- TOMA
Macroeconomie
3205, STANEF
Baze de date
3305, COVRIG
Macroeconomie
3304, BUŞEGA

7 19.30 -21.20



Lb.engleză - TOMA



MARȚI 1 7:30 - 9:20 S
Sisteme tehnologice pentru culturile horticole
3304, ŞTEFAN
Ecologie
3601, NIȚOI



2 9:30 - 11:20 S

Procesarea produselor agricole
3602, PREDA
Ecologie
3601, NIȚOI
Sisteme tehnologice pentru culturile horticole
3304, ŞTEFAN

3 11:30 - 13:20 S



Ecologie
3601, NIȚOI
Sisteme tehnologice pentru culturile horticole
3304, ŞTEFAN
4 13:30 - 15:20 S


Sisteme tehnologice pentru culturile horticole
3304, ŞTEFAN

Ecologie
3601, NIȚOI
5 15:30 - 17:20

sport - MANESCU

engleza - TOMA
6 17:30 - 19:20


sport- Manescu


MIERCURI 1 7:30 - 9:20






2 9:30 - 11:20 C Contabilitate
(STĂNILĂ Georgiana Oana, sala 3214*)
3 11:30 - 13:20 C Ecologie
(NIȚOI (PREDA) ELENA, sala 3 M IV*)
4 13:30 - 15:20 C Baze de date
(COVRIG (ANICA-POPA) Liana- Elena, sala 3 M IV*)
5 15:30 - 17:20






6 17:30 - 19:20






JOI 1 7:30 - 9:20 C Macroeconomie
(STANEF (STANEF - PUICA) MIHAELA - ROBERTA, sala 3 M III*)
2 9:30 - 11:20 C Procesarea produselor agricole
(BOBOC Dan, sala 3 M III*)
3 11:30 - 13:20 C Sisteme tehnologice pentru culturile horticole
(ŞTEFAN Marcela, sala 3 M III*)
4 13:30 - 15:20






5 15:30 - 17:20






6 17:30 - 19:20






VINERI 1 7:30 - 9:20






2 9:30 - 11:20 S Contabilitate
3602, DUMITRU
Contabilitate
3605, DUMITRAŞCU




3 11:30 - 13:20 S Sisteme tehnologice pentru culturile horticole
3304, ŞTEFAN
Baze de date
3305, RÎNDAŞU
Contabilitate
3605, DUMITRAŞCU

Macroeconomie
3504, STANEF

4 13:30 - 15:20 S Baze de date
3305, COVRIG

Macroeconomie
3605, STANEF


Baze de date
4311, RÎNDAŞU
5 15:30 - 17:20 S sport- Manescu
lb.engleza - TOMA Procesarea produselor agricole
3205, PREDA


6 17:30 - 19:20






SÂMBĂTĂ 1 7:30 - 9:20






2 9:30 - 11:20






3 11:30 - 13:20






4 13:30 - 15:20






5 15:30 - 17:20






6 17:30 - 19:20